Training (7.x-3.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
