Training (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Topic
lv: Tēma

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Sequence
lv: Secība

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
