Training (7.x-3.2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Desc
ru: По убыванию

en: Topic
ru: Тема форума

en: Video
ru: Видео

en: Related Links
ru: Связанные ссылки

en: Feedback
ru: Обратная связь

en: Sequence
ru: Последовательность

en: Assignment
ru: Назначение

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: File upload
ru: Загрузка файла

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Course
ru: Курс

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Training
ru: Занятия

en: Trainer
ru: Инструктор

en: Training Name
ru: Название тренинга
