Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Source
bo: ཁུངས
