Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Anchor
et: Ankur

en: Source
et: Allikas
