Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Source
fi: Lähde

en: Passthrough
fi: Välitä eteenpäin, passaa seuraavalle
