Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Anchor
ja: アンカー

en: Source
ja: ソース
