Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Source
ku: سەرچاوە
