Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Anchor
oc: Ancòra

en: Source
oc: Font
