Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Anchor
ps: استل

en: Source
ps: سرچينه
