Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Source
uk: Джерело

en: Following
uk: Підписка

en: Import/Export
uk: Імпорт/Експорт

en: Wrapper
uk: Обгортка
