Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Anchor
ar: المرساة

en: Source
ar: المصدر
