Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Anchor
be: Якар

en: Source
be: Крыніца
