Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Anchor
bg: Котва

en: Source
bg: Източник
