Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Anchor
ca: Àncora

en: Source
ca: Font

en: Wrapper
ca: Contenidor
