Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Source
cs: Zdroj
