Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Anchor
da: Anker

en: Source
da: Kilde

en: Following
da: Følger
