Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Content
de: Inhalt

en: Anchor
de: Ankerpunkt

en: Source
de: Quelle

en: Following
de: Ich folge

en: Wrapper
de: Umgebendes Element

en: wrapper
de: Umgebendes Element

en: Extraction method
de: Extraktionsmethode
