Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Source
el: Πηγή
