Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Content
es: Contenido

en: Anchor
es: Anclaje

en: Source
es: Origen

en: Following
es: Siguiendo

en: Wrapper
es: Envoltorio
