Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Anchor
eu: Aingura

en: Source
eu: Iturburua
