Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Anchor
fa: لنگر

en: Source
fa: منبع

en: Following
fa: دنبال شده
