Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Content
fr: Contenu

en: Anchor
fr: Ancre

en: Following
fr: Suivi

en: Wrapper
fr: Enveloppe (wrapper)

en: Passthrough
fr: Traverser

en: Extraction method
fr: Méthode d'extraction
