Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Anchor
gl: Áncora

en: Source
gl: Orixe
