Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Content
hi: सामग्री

en: Anchor
hi: एंकर

en: Source
hi: स्रोत
