Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Anchor
hr: Sidro

en: Source
hr: Izvor
