Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Anchor
hu: Horgony

en: Source
hu: Forrás

en: Following
hu: Követés

en: Wrapper
hu: Befoglaló
