Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Anchor
it: Ancora

en: Source
it: Sorgente
