Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Anchor
ka: ბმული

en: Source
ka: წყარო
