Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Source
lt: Šaltinis
