Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Anchor
lv: Novietot

en: Source
lv: Avots
