Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Anchor
nl: Anker

en: Source
nl: Bron

en: Following
nl: Volgend
