Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Source
pl: Źródło
