Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Anchor
pt: Âncora

en: Source
pt: Fonte

en: Wrapper
pt: Invólucro
