Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Source
ro: Sursă
