Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Anchor
ru: Якорь

en: Source
ru: Источник

en: Following
ru: Подписаны

en: Wrapper
ru: Обёртка
