Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Anchor
sk: Kotva

en: Source
sk: Zdroj
