Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Anchor
sv: Ankare

en: Source
sv: Källa
