Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Anchor
tr: Yer imi

en: Date accessed
tr: Erişme tarihi

en: Source
tr: Kaynak

en: Following
tr: İzleniyor
