Transclusion (Remote content) (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Source
vi: Nguồn
