Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: more
be: болей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
