Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: more
el: περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Asc
el: Αύξ

en: Enable translation
el: Ενεργοποίηση μετάφρασης
