Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: more
eu: gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: Panels
eu: Panelak

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
