Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: more
ja: 続き

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Admin title
ja: 管理タイトル

en: Panels
ja: パネル

en: Page
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Enable translation
ja: 翻訳を有効化
