Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
