Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: more
pl: więcej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Admin title
pl: Tytuł admina

en: Panels
pl: Panele

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Default content
pl: Domyślna zawartość

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Enable translation
pl: Włącz tłumaczenia
