Translatable Content Panes (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: more
uk: ще

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Panels
uk: Панелі

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Enable translation
uk: Увімкнути переклад
