Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: more
af: meer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
