Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Edit link
bs: Izmjeni link
