Translatable Content Panes (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: more
ca: més

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Admin title
ca: Títol d'administració

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Master
ca: Mestre

en: Enable translation
ca: Habilita la traducció
